АЛЕТЕЯ приватна школа
Запис на консультацію
Отримайте консультацію від менеджера школи

Залишіть свої контакти і ми зв'яжемось з Вами,
щоб відповісти на Ваші питання.
 

Шкільні правила

  • Учень приходить до школи за 15-20 хвилин до початку занять у чистому та охайному одязі, залишає в гардеробі верхній одяг, взувається в змінне взуття, займає своє робоче місце та готує всі необхідні навчальні прилади (зошит, щоденник, підручник тощо) до наступного уроку.

  • До школи учні приходять в одязі ділового або напівділового стилю (не дозволяється приходити в: спортивному костюмі, обтягуючому, прозорому одязі, в шортах чи міні-спідницях), мають змінне взуття, намагаються бути прикладом охайності (взуття, зачіска, одяг).

  • Учні зобов'язані мати на кожному уроці все необхідне шкільне приладдя (зошити, щоденники, підручники). Всі підручники мають бути обгорнені і охайно використовуватися для подальшої передачі учням в наступному навчальному році.

  • Якщо учень бажає спитати про щось вчителя або відповісти на його запитання, він повинен підняти руку та чекати, коли йому дозволять висловитись. Якщо в клас під час уроку входить вчитель або хтось з дорослих гостей школи, учні вітають та прощаються з ним, встаючи зі своїх місць.

  • Дзвоник на урок - для учня: після нього жоден учень не виходить з класу. Після дзвоника на урок учні не ходять по класу, а знаходяться кожен на своєму робочому місці. Дзвоник по закінченні уроку - для вчителя: лише після того, як учитель оголосить про закінчення уроку, учні можуть встати з місць та вийти з класу.

  • Учні мають з повагою ставитись до вчителя та старших: не перебивати під час розмови, виконувати вимоги вчителя, директора після першого прохання (надати щоденник, прибрати в класі, виконати інше завдання).

  • Учні звертаються до вчителів та працівників школи лише офіційним зверненням "пан", або "пані".

  • Учні бережуть майно школи, обережно поводяться як з власними речами, так і з речами інших учнів чи вчителів.

  • Не дозволяється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою та використовувати будь-яким способом зброю (навіть іграшкову), вибухонебезпечні та вогненебезпечні речовини, гострі предмети, карти (гральні), алкогольні напої, цигарки, жувальні гумки, літературу, аудіо-, відео- продукцію аморального змісту. Не дозволяється використання плейєрів та мобільних телефонів під час навчального процесу

  • Не дозволяється без дозволу педагогів залишати приміщення та територію школи в урочний час. У випадку пропуску занять учень повинен надати класному керівникові довідку від лікаря або записку від батьків (чи осіб, які їх замінюють) відносно причини відсутності на заняттях. Пропускати занять без поважної причини не дозволяється.


Made on
Tilda